skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Alper Taşdelen’in Bayram Mesajı

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, bir mesaj yayımlayarak vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı. Barış, kardeşlik ve birlik çağrısı yapan Taşdelen’in bayram mesajı şöyle:

“Bayramlar, yardımlaşma, dayanışma, eşitlik ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı günlerdir. Kurban Bayramı’nın bütün yurttaşlarımıza, İslam âlemine ve insanlığa öncelikle sevgi, saygı, hoşgörü ve barış getirmesini diliyorum. Halkımızın gelecek umudunu yitirmemesi, birlikte kardeşçe ortak bir geleceğe doğru yürümesi için bayramlar çok önemli bir imkan sunmaktadır. Tüm dünyada barışın ve huzurun egemen olduğu, ayrışma olmadan insani değerlerin öne çıktığı günler yaşanması umut ediyorum.

Ülkemizde ibadetimizi özgürce yapabilmemizi sağlayan Büyük Atatürk’e ve Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanlarına saygı, şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Ülkemizin bağımsızlığı ve özgürlüğü için canını ortaya koyan tüm şehitlerimizi saygıyla anıyorum. Bize düşen de bu ülkeyi sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşatmaktır.

Kurban Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını diliyor, bütün yurttaşlarıma sağlık, huzur, esenlik ve mutluluk diliyorum.”

Back To Top