skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi ve Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Ankara Şubesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Gazeteciler Buluşması”  Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü öncesinde düzenlenen buluşma her yaştan Ankaralı gazeteciyi bir araya getirdi.

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü öncesi bir arada olmanın önemine değinen ÇGD Ankara Şubesi Başkanı Çınar Özer, gazeteciliğin önündeki sorunları hep birlikte dayanışma içinde aşacaklarını söyledi.

Katıldığı Ankaralı Gazeteciler Buluşmasında iletişim fakültesi öğrencileri ve eski meslektaşlarıyla sohbet eden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Konuşmasında yeni yılda Ankaralı gazetecileri bir araya getiren ÇGD’ye teşekkür eden Taşdelen, “Bu ülkede pek çok şeyi yapmak çok zor hale geldi. Ama gazetecilik yapmak gerçekten çok daha zor hale geldi. Ben de eski bir basın mensubu olarak ülkemizin demokrasiye, özgürlüğe susamış olduğunu görüyorum. Her karanlığın bir sabahı olduğu gibi bu ülke bu zorlukları da aşacaktır. O günleri de hep beraber karşılayacağız, dayanacağız, dayanışacağız, hep birlikte mücadele edeceğiz” dedi.

Back To Top