skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Annelere Masal Odası

Kadınlara yönelik hizmetleriyle dikkat çeken Çankaya Belediyesi, ev hanımı olan annelere de kısa süreli işlerini halletmeleri için mini kreş kolaylığı sağlıyor.

Aileleri alışveriş, banka gibi kısa süreli işlerini yaparken çocuklarımız da Masal Odası’nda keyifli zaman geçiriyor. Çankaya Evlerinde Masal Odası olarak kısa süreli verilen hizmetten, 3-6 yaş arası çocuklar yararlanabiliyor.

Karapınar ve Ata Çankaya Evi’nde yer alan Masal Odası’nda 130 çocuğa kukla gösterisi sunup, araba ve yap-boz hediye eden Çankaya Belediyesi, Ahmet Yesevi İlkokulu Ana Sınıfı öğrencilerini de konuk etti. Ailelerin günlük işlerini halledebilmeleri için günün belirli saatlerinde çocuklarını bırakabildikleri Masal Odası’na devam eden 3-6 yaş arası çocuklar, Temel Reis’ten Süper Süleyman’a birçok karakterle birlikte dans ettiler. Anneler de durumdan oldukça memnun. Dışarıdaki işlerini halletmek için bırakan da var Çankaya Evi’nde kurs programına katılmak için bırakan da. Masal Odası’na gönül rahatlığıyla çocuğunu bırakıp yüksek lisans yapan anne de var.

Back To Top