skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi nisan ayında başladığı asfalt sezonuna hız kesmeden devam ediyor. İlçenin birçok noktasında asfalt, kaldırım, merdiven çalışması yapan Belediye, vatandaşlardan gelen talepleri de yerine getiriyor.

Pandemi koşullarında gelirlerinin düşmesine rağmen temel belediyecilik hizmetlerini aksatmayan ve ilçenin farklı noktalarında mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. Çankaya Belediyesi, bir yandan sokakları asfaltlarken bir yandan da eğimli bölgelere merdivenli yollar yapıyor.

Asfalt sezonunun açıldığı günden bu yana çalışmalarına hız veren ve ilçe sokaklarını asfaltsız bırakmamak için yoğun mesai içerisine giren Çankaya Belediyesi, koordineli bir biçimde ihtiyaç duyulan yerleri asfaltlıyor.

EĞİMLİ BÖLGELERDE BÜYÜK KOLAYLIK

İlçenin eğimli ve yüksek bölgelerinde büyük kolaylık sağlayan merdivenli yol yapımına hız veren Çankaya Belediyesi vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde yürümeleri için var gücüyle çalışıyor.

Merdiven kaldırımlarını andezit taşından kullanan Çankaya Belediyesi kromaj korkuluklarla vatandaşların güvenliğini de sağlıyor.

ÇANKAYALILAR EN İYİ HİZMETE LAYIK

Çankayalıların rekor oyuyla başkanlıkta ikinci dönemini geçiren Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Cumhuriyetimizin kalbi ilçemizde, vatandaşlarımızın memnuniyet duyacağı hizmetleri bir bir yerine getiriyoruz. Çankayalı komşularımız hizmetin en iyisine layık. Onların mutluluğu için tüm çalışma arkadaşlarımızla gecemizi gündüzümüze katıp var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

Back To Top