skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve beraberindeki heyeti makamında konuk etti.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. İade-i ziyarette bulunan heyet ile uzun bir görüşme gerçekleştiren Taşdelen, Ankara’nın ekonomik gelişimine yönelik Çankaya Belediyesinin her türlü çaba içerisinde bulunacağını söyledi.

Kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleri arası işbirliğinin önemine de dikkat çeken Taşdelen, “Esnafımıza yararı olacak her türlü adımın öncüsü olmaya hazırız, ATO gibi köklü bir kurum ile yapılacak görüşmeler bu bağlamda değerlidir” dedi.

ÇANKAYA KALDER ÜYESİ

Öte yandan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Ankara Şube Başkanı Nazmi Karyağdı’yı kabul ederek Çankaya Belediyesinin KalDer katılım sertifikasını aldı. Sürdürülebilir iş ve yaşam kalitesine yön gösteren, rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum kuruluşu olan KalDer tarafından Başkan Taşdelen’e bir de plaket takdim edildi.

Back To Top