skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, esnaf ve sivil toplum örgütlerine yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Taşdelen Bahçeli 7. Cadde esnafıyla bir araya gelerek referandumu konuştu.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Bahçelievler’de vatandaşlarla bir araya geldi. Daha önce Konur, Karanfil, Selanik, Tunus, Çayyolu, Tunalı gibi şehrin farklı noktalarında, işyerlerinin yoğun olduğu bölgelerde esnafla bir araya gelen Alper Taşdelen, Bahçelievler esnafıyla buluştu. 16 Nisan Referandumu öncesi esnafın sorunlarını dinlemek, karşılıklı diyalog kanallarını oluşturmak adına düzenlenen gezi ve ziyarete, Bahçelievler esnafının ilgisi de yoğun oldu.

CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli ile birlikte 7’nci Cadde boyunca tüm esnafı tek tek ziyaret eden Başkan Taşdelen, çalışanlara “Hayır”lı işler, vatandaşlara da “Hayır”lı günler diledi. Cadde boyunca karşılaştığı her yaştan Çankayalı ile hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Taşdelen, genç Bahçelilerle uzun uzun sohbet etti.

TOROS TAKSİDEN TAŞDELEN’E TEŞEKKÜR

Başkan Taşdelen’in son durağı ise Bahçeli 7’nci Cadde’deki Toros Taksi oldu. Çankaya Belediyesi tarafından tepeden tırnağa yenilenen durakta taksicilerle sohbet eden Taşdelen, “Yeni durağınız hayırlı olsun. Sizler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizdeki 102 taksi durağının 74’ünü yeniledik” dedi. Başkan Taşdelen’e teşekkür eden Toros Taksi esnafı da gezideki tüm Çankaya Belediyesi çalışanlarına ve CHP’li yetkililere çikolata ikram etti.

Back To Top