skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çiğdem Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde denetledi.

Taşdelen, Can Yücel Parkı inşaatını denetledi, Oğuz Tansel Semt Kütüphanesi’ni ziyaret etti.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çiğdem Mahallesi Muhtarı Hasan Hüseyin Aslan ile semtte yapılan çalışmaları denetledi. Talepleri yönünde yapılan çalışmalardan dolayı vatandaşların memnuniyetini aktaran Muhtar Aslan, Taşdelen ve ekip arkadaşlarına semt sakinlerinin teşekkürlerini iletti.

REFERANDUMDAN ÇIKAN TESİS YAŞAYAN MEKAN OLACAK

Önceki yıl mahallede geniş katılımla yapılan referandumla geleceği belirlenen sosyal tesis alanında yapılan çalışmaları denetleyen Başkan Taşdelen, Oğuz Tansel Semt Kütüphanesi’ni de ziyaret etti.

Belediye tarafından yapımı gerçekleştirilen kütüphanenin semt sakinlerinin ilgi odağı olduğunu aktaran Çiğdemim Derneği Başkanı Fatih Fethi Aksoy, tesislerin tamamlanmasıyla Çiğdem Mahallesi’nin büyük bir eksiğinin kapatılmış olacağını dile getirdi. Katılımcılığın en güzel örneğini sergileyen, semtine sahip çıkan Çiğdemlilerin, hizmetin en güzelini hak ettiklerini düşündüğünü söyleyen Başkan Taşdelen, tesisler içinde yer alan park inşaatını da denetledi.

Taşdelen, adı vatandaşlar tarafından seçilip Çankaya Belediye Meclisi’nce onaylanan Can Yücel Parkı’ndaki tüm birimlerin tamamlanmasıyla semt kütüphanesi, Çankaya Evi, yürüyüş, spor ve oyun alanlarıyla gece gündüz yaşayan bir mekanı Çiğdem’e kazandırmanın kıvancını hep birlikte yaşayacaklarını söyledi.

Back To Top