skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Başkan Taşdelen Maraşlıları İftarda Ağırladı

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Kahramanmaraşlılara iftar verdi. İftara, Kahramanmaraş Vakfı üyeleri ve Ankara’da yaşayan Kahramanmaraşlılar katıldı. İftarda kısa bir konuşma yapan Alper Taşdelen, Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini belirterek, Ramazan ayının ülkeye huzur getirmesini diledi.

Ramazan ayı nedeniyle dört bölgede iftar çadırı kurarak günde yaklaşık 4 bin 500 kişiye iftar veren Çankaya Belediyesi, sivil toplum kuruluşlarına da iftar vermeyi sürdürüyor. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar davetlerinin konuğu bu kez, Kahramanmaraş Eğitimi Vakfı ve Ankara’da yaşayan Kahramanmaraşlılar oldu.

Başkan Taşdelen Vedat Dalokay Yemek ve Nikah Salonu’nda verdiği iftarda Türkiye’nin zor zamanlar geçirdiğini belirterek, “Birlik ve beraberlik içinde olmamız çok önemli. Ramazan ayının ülkemize huzur getirmesini diliyorum” dedi. Çankaya Belediyesi olarak ayrım yapmaksızın tüm vatandaşlara hizmet götürdüklerini belirten Taşdelen, “Biz 940 bin Çankayalının belediyesiyiz. Hiç kimseyi ötekileştirmeden çalışıyoruz” diye konuştu. Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Başkanı Mahmut Bayazıt da Başkan Taşdelen’e kendilerini bir araya getirdiği için ve Çankayalılara verdiği hizmetler nedeniyle teşekkür etti.

İftara, Ankara’da yaşayan Kahramanmaraşlıların yanı sıra MHP Kahramanmaraş Milletvekili Fahrettin Oğuztor ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli de katıldı.

Back To Top