skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Meclisi, önceki yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da kamu kurumlarına asfalt, bordür, boya, badana, tadilat-tamirat gibi konularda destek olma kararı aldı.

Çankaya Belediyesi, kamu kurumlarına her yıl verdiği desteği bu yıl da sürdürecek. Belediye Meclisi’nden çıkan karar doğrultusunda 2022 yılı boyunca kamu kurumlarına yönelik yenileme çalışmaları yapılacak.

Halkın yoğun talepleri doğrultusunda daha sağlıklı ve verimli hizmet verilebilmesi için mahalle ve sokaklar ile okul, sağlık ocağı, emniyet birimleri gibi resmi kurumlarda bordür, tretuvar, asfalt kaplama ve yama gibi çalışmalar yürütülecek. İhtiyaç durumuna göre belirlenecek öncelikler doğrultusunda yapılacak çalışmalarda taksi ve dolmuş durakları ile muhtarlık hizmet binaları da yenilenecek.

İbadethaneler, okullar, halk sağlığı merkezleri, kamu yararını gözeten dernekler ile polis karakollarının boya, badana, tadilat-tamirat ve proje hilafları gibi işleri de Çankaya Belediyesi tarafından gerçekleştirilerek yenilenmiş olacak.

Back To Top