skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında iftar çadırları kuran Çankaya Belediyesi, bu Ramazan’da 135 binin üzerinde kişiyi sofralarında ağırladı. Çankaya Belediyesi 2014 yılından bu yana her yıl kurduğu iftar çadırlarında 920 bin vatandaşı ağırlamış oldu.

Alper Taşdelen: “Sosyal demokrat belediyecilik anlayışımızla Ramazan’da paylaşma, dayanışma, birlik ve beraberliği hep birlikte yaşadık. Birlikteliğimizin daim olduğu nice Ramazanlar diliyorum”

Çankaya Belediyesi, 2014 yılından beri kurduğu iftar çadırlarında bu yıl da binlerce vatandaşı kardeşlik sofralarında ağırladı. Cebeci, Türközü ve Öveçler’de kurduğu iftar çadırlarında günde yaklaşık 5 bin vatandaşı konuk etti. Belediyenin, 4 çeşit yemek ve iftariyeliklerle kurduğu sofralar vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

SOFRAMIZDA BEREKET EKSİK OLMASIN

İftar çadırlarının her akşam dolup taşmasından memnuniyet duyduğunu dile getiren Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ramazan ayının paylaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik ayı olduğunu söyledi. Belediyecilik adına tüm alanlarında hiçbir ayırım yapmadıklarını, siyasi inancı, kökeni, ne olursa olsun halka eşit hizmet götürdüklerinin altını çizen Alper Taşdelen, “Vatandaşımızın iyi gününde zor gününde yanında olmak insani görevimizdir. Belediye her kim olursa olsun halkının yanındaysa gerçek anlamda belediyedir. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile hizmet eden bir Belediye olarak bu yıl da Ramazan’da paylaşma, dayanışma, birlik ve beraberliği hep birlikte yaşadık. Dileğim ülkemizde dirliğin, birliğin, paylaşmanın, yardımlaşmanın, dayanışmanın artarak sürmesidir. Her bir Çankayalıyı kucaklıyor, sofralarımızdan da huzurumuzdan da bereket eksik olmasın diliyorum” diye konuştu.

Back To Top