skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Emeğin en yüce değer olarak kabul gördüğü Çankaya Belediyesinde işini özenle yapan çalışanlara verilen ‘Ayın Personeli’ sertifika töreni Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in katılımıyla gerçekleşti.

Çankaya Belediyesine emek veren çalışanların teşekkür sertifikası ile ödüllendirildiği ve her ay 27 müdürlükten 8 çalışanın hak kazandığı Ayın Personeli töreni Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in katılımıyla gerçekleşti.

Ayın Personeli uygulamasını belediyeye emek veren ve işini özenle yapan arkadaşlar arasından seçtiklerini belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “İnsanlar emeğinin görülmediği kaygısı taşırlar. Bizde başarısızlık cezalandırılır ama başarı hiçbir zaman ödüllendirilmez. Biz bunu tersine çevirip başarılı arkadaşlarımızı her ay ödüllendiriyoruz. Ben sizlerden aynı performansla ve aynı şevkle çalışmaya devam etmenizi diliyorum” diye konuştu. Taşdelen, her bir personele ayrı ayrı teşekkür ederek belgelerini sundu.

Haziran ayı ayın personeli ödülüne Fen İşleri, Kültür ve Sosyal İşler, Mali Hizmetler, Ruhsat ve Denetim, Sosyal Yardım İşleri, Zabıta ve Yapı Kontrol Müdürlüklerinden 8 personel layık görüldü.

Back To Top