skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Çankaya Denizli’de Onur Kaynağı

Denizli Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis Üyeleri Türkiye’deki 50 ilden daha büyük bir ilçeyi yöneten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in tecrübe ve pratiklerinden yararlanmak adına Çankaya’yı ziyaret etti.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Denizli Büyükşehir Belediyesi CHP’li Meclis üyelerini makamında konuk etti. Nüfus ve bütçe büyüklüğü itibariyle Türkiye’deki 50 ilden daha büyük bir ilçe olan Çankaya’yı yöneten Belediye Başkanının tecrübe, deneyim ve pratiklerinden faydalanmak adına gerçekleştirilen ziyarette, karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Çankaya Belediye Meclisi’nin çalışma sistematiğine yönelik bilgilerin paylaşıldığı görüşmede Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Yaptığımız iş halka hizmet. Bu doğrultuda siyaset hizmeti engellememeli” dedi.

Çankaya Belediyesinin özellikle son dönem gerçekleştirdiği açılışlarla büyük bir ivme kazandığını dile getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis üyeleri de genç kadro yönetimindeki Çankaya Belediyesinin hizmet kalitesinin Denizli’ye kadar duyulmasının kendilerini mutlu ettiği kadar onurlandırdığını söylediler.

Back To Top