skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi Çayyolu, Türkkonut, Ümitköy ve Mutlukent Çankaya Evlerinden kursiyerler, Bademlidere ve Mürsel Uluç Çankaya Evlerindeki Çocuk Atölyesine katılan çocukları yeni yıl hediyeleri ile sevindirdi.

Çankaya Belediyesi Çayyolu, Türkkonut, Ümitköy ve Mutlukent Çankaya Evi kursiyerleri Bademlidere ve Mürsel Uluç Çankaya Evi Çocuk Atölyesine katılan çocuklara yeni yıl sürprizi yaptı. Kursiyerler, çocuklara kaban ve ayakkabı hediye etti. Aileleri ile birlikte hediyelerini almaya gelen çocuklar, yeni yılın ilk mutluluğunu yaşadı.

Çayyolu, Türkkonut, Ümitköy ve Mutlukent Çankaya Evlerinin tüm kursiyerlerinin katılımıyla alınan hediyeler, her kurstan bir temsilcinin katılımı ile Bademlidere ve Mürsel Uluç Çankaya Evlerinde atölyelere katılan 140 çocuğa verildi.

“Mutluluk Hepimizin Hakkı” diyerek çalışmalarını yürüten Çankaya Belediyesinin kursiyerlerinin de aynı duyarlılığa sahip olduğunu belirten yetkililer “Paylaşımcı, dayanışmacı bir işbirliği ile gerçekleştirdiğimi yeni yıl kutlaması farklı kesimlerin bir araya gelmesi ve mutluluğu paylaşması ile daha da anlamlı oluyor” dedi.

Back To Top