skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Çankaya’da Doğan 315 Bebek Hediyeyle Karşılandı

Çankaya Belediyesi, “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında Çankaya’da dünyaya gelen 315 bebeği hediyelerle karşıladı.

Çankaya Belediyesi’nin bir yıl önce başlattığı “Hoş Geldin Bebek” projesi, 2016 yılı başından bu yana 315 bebeği daha Hoş Geldin Bebek Seti hediyeleri ile karşıladı. Çankaya Belediyesi Halk Sağlığı Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren “Hoş Geldin Bebek” ekibinde görevli sağlık personeli, yılının ilk yarısında dünyaya gelen 315 bebeği ziyaret ederek 3-6 aylık bebek ihtiyaçlarının bulunduğu hediye seti sundu. Sağlık personeli ziyarette bulundukları ailelere anne ve çocuk sağlığı konusunda bilgiler verdi; anne sütünün önemini içeren ve bebek bakımında dikkat edilmesi gereken hususları içeren broşür sundu.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in kutlama kartını da aileye ileten, sağlık görevlileri ihtiyaca göre ailelere bebek bezi ve kıyafet desteğinde de bulunuyor. Ekipler ziyarete gittikleri evin diğer çocuklarına da kırtasiye, saat, oyuncak, giysi ve Çankaya Çocuk Kitapları serilerinden oluşan çeşitli hediyeler veriyor.

ÜCRETSİZ HAT 0850 455 02 65

Çankaya Belediyesi’nin Hoş Geldin Bebek setini talep eden vatandaşlar, Çankaya Halk Sağlığı Merkezi’nin 0850 455 02 65 numaralı telefonunu arayarak bilgi alabilirler.

Back To Top