skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankayalı emekçiler, geleneksel hale gelen “Ayın Personeli” uygulamasında teşekkür belgelerini Başkan Alper Taşdelen’in elinden aldılar.

Çalışanları makamında ağırlayan Taşdelen, “Belediye çalışanlarıyla hemhal olmalı, omuz omuza çalışmalı. Hizmetlerimizin daha iyiye ulaşması noktasında katkı veren tüm emekçi dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Çankaya Belediyesinde, geleneksel hale gelen “Ayın Personeli” uygulaması, bu ay 8 personeli ve tüm kademelerdeki yöneticileri, Başkan Alper Taşdelen’in makamında bir araya getirdi.

Personelin motivasyonunu artırmak, çalışmalarını ödüllendirmek amacıyla başlatılan uygulamanın tüm çalışanları kapsadığını belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Başkanından çalışanına hepimiz elimizi taşın altına koyup fedakarca çalışıp güzel işlere birlikte imza atıyoruz. Belediye çalışanlarıyla hemhal olmalı, omuz omuza çalışmalı. Hizmetlerimizin daha iyiye ulaşması noktasında katkı veren tüm emekçi dostlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ayın personeli ödülüne bu ay; Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Didem Ökten, Dış İlişkiler Müdürlüğü’nden İsmail Canbaz, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden Ulaş Kahraman, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden Ayşegül Kepiç, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden Melahat Çelebi, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nden Serdal Erbaş, Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden Volkan Türk ve Yazı İşleri Müdürlüğü’nden Uğur Gültepe layık görüldü.

Başkan Taşdelen’in teşekkür belgelerini takdim etmek için personeli davet ettiği sırada yöneticiler de çalışanlarının ödül alma gerekçesini sunarak, her bir personelin yönetici, personel ve vatandaşlar tarafından da takdir edilmesinin önemli olduğuna vurgu yaptılar.

Back To Top