skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

ÇANKAYA BELEDİYESİ CAMİ, CEMEVİ, BERBER VE KUAFÖRLERE HİJYEN PAKETİ DAĞITIMINA BAŞLADI

Çankaya Belediyesi vatandaşlarla dayanışmaya devam ediyor. Taksi duraklarına ve öğretmenlere maske, kolonya ve dezenfektan dağıtımını tamamlayan Çankaya Belediyesi, berber ve kuaförler ile cami ve cemevlerine de maske ve kolonyadan oluşan hijyen paketi dağıtımına başladı.

Pandemi döneminde korona virüsle mücadele çalışmalarını hızlandıran Çankaya Belediyesi, taksi durakları ve öğretmenlere maske, kolonya ve dezenfektan dağıtımını tamamladı. Çankaya Belediyesi, berber ve kuaförler ile ibadethanelere de maske ve kolonyadan oluşan hijyen paketi dağıtımına başladı. Çankaya Belediyesi ekipleri hijyen paketlerini bölge bölge belirlenen adreslere aralık ayı boyunca teslim edecek.

YANINIZDAYIZ

Pandemi sürecinin en az hasarla atlatılması dileğinde bulunan Taşdelen, “Biz dayanışmayı ve yardımlaşmayı önemseyen bir milletiz. Halkın sağduyusuyla birlikte bu zor günleri de atlatacağımızdan kuşkum yok. Salgın nedeniyle zor bir süreçten geçiyoruz. Sizlerin sağlığını düşünmek de bizim görevimiz. Bu günleri birlik ve dayanışma içinde; maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyarak hep birlikte aşacağız. Yerel yönetimler düzeyinde bize düşen görev ne ise yapmaya çaba gösteriyoruz. Bu süreçte esnafımızın da her kesimden vatandaşımızın da yanındayız. Korona virüs tedbirleri konusunda en önemli iki malzeme olan maske ve kolonya ile dezenfektanı vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Vatandaşlarımızdan maske, mesafe ve hijyen kurallarına çok dikkat etmelerini bir kez daha hatırlatmak istiyorum” diye konuştu.

Back To Top