skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Çankayalı Çocuklar Aikido Ile Tanıştı

Çankaya Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Spor Okulu’na devam eden çocuklar; yüzme, tenis, futbol, satranç gibi derslere katılmalarının yanı sıra Uzakdoğu sporlarından aikidoyla da tanıştı.

Çankaya Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Spor Okulu’nda ilgi alanlarına göre futboldan tenise, satrançtan yüzmeye kadar diledikleri spor dalıyla ilgilenen çocuklar, Uzakdoğu sporlarından aikido ile de tanıştı.

Kendini savunma sporu olarak, zihin ile bedenin koordineli çalışması temeli üzerine kurulu olan aikidoyu öğrenmekten büyük bir zevk alan minikler, saldırma ve kışkırtmanın olmadığı sevgi ve saygı üzerine kurulu spor dalını uygulama fırsatı buldu.

DERSLER ÜCRETSİZ

Tamamı ücretsiz ve öğrencilerin ilgi alanlarına uygun olarak kaliteli zaman geçirmesinin amacıyla verilen dersler, Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor Tesisleri, Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu ve Galeri Kara’nın yanı sıra Hacettepe Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu’nda düzenleniyor.

Öğrenciler, 19 Ağustos’a kadar sürecek derslere, Çankaya Belediyesi’nin Kolej’de bulunan otoparkından kalkacak servislerle taşınıyor.

Back To Top