skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi Çayyolu Çankaya Evi kursiyerlerinin oluşturduğu koronun Yılmaz Güney Sahnesi’nde verdiği pop müziği konseri vatandaşlara keyifli bir gece yaşattı.

Çankayalı kursiyerler vatandaşlara müzik ziyafeti verdi. Çankaya Belediyesi Çayyolu Çankaya Evi’nde farklı branşlarda eğitim alan kursiyerlerin bir araya gelerek oluşturdukları pop müzik korosu Yılmaz Güney Sahnesi’nde sahne aldı.

Şef Eren Tataroğlu yönetiminde performanslarını sergileyen kursiyerleri salonu dolduran yüzlerce Çankayalı dinledi. 45 korist ve 5 müzisyenden oluşan koronun verdiği dönem sonu konseri iki bölüm halinde yapıldı. İlk bölümde, “Yıllarım gitti”, “Gidecek yerim mi var”, “ “Nereye böyle” gibi şarkılar seslendirilirken ikinci bölümde ise, “Sen olsan bari”, “Olmasa mektubun”, “Anlıyorsun değil mi” ve “Haydi gel benimle ol” gibi Türk popunun sevilen şarkıları seslendirildi.

Koro halinde seslendirilen şarkıların yanı sıra solistlerin de sahne aldığı konserde salonu dolduran vatandaşlar da şarkılara eşlik ettiler. Yaklaşık iki saat süren konser Çankayalılara müzik dolu bir gece yaşattı.

Back To Top