skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesinin bu yıl ikinci kez düzenlediği “Kadın Yazarlar Haftası”nda 400 okur, Ayizi Yayıncılık yazarlarıyla bir araya geldi. Çankayalı okurlar, hem yazarların kitaplarını ücretsiz olarak aldı hem de kendileriyle söyleşi imkanı buldu.

Çankaya Belediyesinin bu yıl ikinci kez düzenlediği “Kadın Yazarlar Haftası” nda 400 okur, Ayizi Yayıncılık yazarlarıyla bir araya geldi. Okurlar, aralarında akademisyen ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de yer aldığı yazarlarla “Bedenimiz Bizimdir”, “Kadınların Dünyası”, “Kadınlar Nasıl Yazar?”, “Hikayelerimizi Yazmak” gibi başlıklarda söyleşi imkanı da buldu.

Çankaya Belediyesi Mali Hizmetler Toplantı Salonu ve Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde düzenlenen, buluşmalarda, Aksu Bora, Binnaz Saktanber, Özlem Yeniay, Emek Çaylı, İlknur Hacısoftaoğlu, Zehra Çelenk, İlknur Üstün, Nevin Yıldız Tahincioğlu, Ekin Açıkgöz, Selma Acuner, Aslı Alpar, Sema Kendirci, Meltem Ağduk gibi isimler yer aldı.

Etkinlik boyunca tüm konuklara “Her İşte Bir Hayır Vardır”, “Baş Harfi F”, “Kadın Sağlığı Hareketinden Sesler”, “Bu Toprağın Ötekileri”, “İradenin İyimserliği”, “Dünyanın Bütün Pastaneleri”, “Babam Yalnız Öldü” kitapları hediye edildi.

Back To Top