skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Çankayalılar Özgürlük’te Buluştu

Çankayalılar, Seyranbağları’nda Özgürlük Parkı’nda düzenlenen buluşma ve dayanışma toplantısında bölge mahallelerden çok sayıda vatandaşın katılımıyla buluştu.

Seyranbağları Özgürlük Parkı’nda vatandaşlarla gerçekleştirilen buluşmaya, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in yanı sıra CHP Parti Meclis Üyesi Gamze Taşçıer, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli, İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve muhtarlar da katıldı.

Buluşmada vatandaşları selamlayan CHP Parti Meclis Üyesi Gamze Taşçıer, “Bugün biz, umudun buluşmasını gerçekleştirdik. Bu umudun temellerini Çankaya Belediyemiz gibi Yenimahalle Belediyemiz gibi belediyelerimizle başlayıp Cumhuriyet Halk Partimizin iktidarında buluşturmak için hepimiz çabalayacağız. Ben inanıyorum ki aydınlık günler bizleri bekliyor” diye konuştu.

Çankaya’nın 124 mahallesinde yeni örgütlülük yapısı oluşturulduğunu belirten Selçuk Dereli, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak seçime iki ay kala değil, her zaman halkımızın yanındayız, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

TAŞDELEN: “MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN İLÇESİ OLAN ÇANKAYA’YI, HİZMETİN VE BELEDİYECİLİĞİN DE SEMBOLÜ HALİNE GETİRMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Düzenlenen etkinliğe soğuk havaya aldırış etmeden katılan yüzlerce mahalleliye park içine kurulan çadırlarda kuru fasulye, pilav ve çay ikramında bulunuldu. Toplantıya eşi Kezban Taşdelen ile birlikte katılan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, vatandaşlarla sohbet ederek istek ve önerileri dinledi. Taşdelen, yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler verdi. Önümüzdeki süreçte Çankaya Belediyesi’nin uygulamaya koyacağı projelerden de bahseden Taşdelen; “Çankaya Mustafa Kemal Atatürk’ün ilçesidir, Cumhuriyetin, demokrasinin, özgürlüğün ilçesidir. Biz, Çankaya’yı hizmetin de, belediyeciliğin de sembol ilçesi haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

2016 ÇANKAYA’DA İLKLERİN YILI OLACAK

2016 sonu itibariyle Çankaya’da asfalt, kaldırım ve çöp sorununun kalmayacağını belirten Taşdelen, bu yıl içinde yapılacak yüzme havuzlarının, kültür merkezlerinin, parkların, Çankaya Evleri’nin de müjdesini verdi.

Back To Top