skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi çalışanları, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşen çalışma arkadaşları Erhan Koçak’ı son yolculuğuna uğurladı. Tedavi sürecinde sık sık belediyeyi özlediğini söyleyen Erhan Koçak’ın Belediye Binasında yapılan cenaze töreni, çalışma arkadaşlarını gözyaşlarına boğdu.

Çankaya Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde şoför olarak görev yapan Erhan Koçak (52) yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek yaşamını yitirdi.

Bir süredir tedavisi sürmekte olan Erhan Koçak son yolculuğuna ailesi ve yakınlarının yanı sıra Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Tüm Bel-Sen ve Genel-İş sendikalarının temsilcileri ve mesai arkadaşlarının katıldığı törenle uğurlandı.

Törende Erhan Koçak’ın ailesi ve dostlarına başsağlığı dileyen Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Yunus Emre’nin “Ölürse tenler ölür, canlar ölesi değil” sözünü hatırlatarak, “Erhan iyi bir çalışma arkadaşı, iyi bir dosttu. Hepimizin başı sağolsun” dedi. Koçak’ın eşinin “Hastayken gelmeyi çok istediğin belediyene, özlediğin arkadaşlarına getirdik seni Erhan” sözleri törene katılanları gözyaşlarına boğdu.

Törenin ardından Erhan Koçak’ın cenazesi gözyaşları arasında memleketi Kars Arpaçay’a uğurlandı.

Back To Top