skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, pandemi döneminde parkların yenilenmesine devam ettiklerini belirterek, “Pandemi döneminde Çankayalı hemşehrilerimizin nefes alma alanı parklarımızı hızla yeniliyoruz. Spor alanlarını ve oyun gruplarını da çocuklarımızın güvenle vakit geçirebileceği şekilde düzenliyoruz” dedi.

Çankaya Belediyesi, parklarında yenileme ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Parklarda bulunan spor alanları düzenlenirken oyun grupları ve banklar da değiştiriliyor. Bu kapsamda yenilenen Alpaslan Işıklı Parkı’nda spor yapan gençler, parka astıkları pankart ile Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’e teşekkür etti.

Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, “en çok çocukların belediyesi” olduklarını belirterek, pandemi günlerinde Çankayalıların aileleriyle birlikte spor yapıp vakit geçirebilmeleri için parklardaki alanları yenilemeye devam edeceklerini bildirdi. Taşdelen, son altı yılda 79 park açtıklarını belirterek, Çankaya’ya yeni parklar kazandırmaya devam edeceklerini söyledi.

Back To Top