skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi yeni park çalışmalarını ara vermeden sürdürürken tamamlanan parkları da birer birer halkın hizmetine sunuyor. Çayyolu Mahallesi’nde yapımı devam eden İshak Öztürk Parkı da kısa süre sonra tamamlanacak.

Son olarak 15 Temmuz’un kahramanı Şehit Ömer Halisdemir ve İzmir Adliyesi’ndeki saldırıyı önleyen kahraman polis memuru Şehit Fethi Sekin’in adlarının verildiği yeni parkların açılışını yapan Çankaya Belediyesi, İshak Öztürk Parkı’nda da sona yaklaştı.

Yaz aylarında yeni yapılan parklardaki çalışmalara hız veren Çankaya’da çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Çayyolu Mahallesi’nde yapımı süren ve son düzenlemelerinin ardından Ekim ayı gibi açılması planlanan İshak Öztürk Parkı, bölgenin yeni dinlenme alanı olacak.

ATATÜRK BÜSTÜ VE TÜRK BAYRAĞI

2 bin 520 metrekarelik toplam alanı ve bin 670 metrekarelik yeşil alanı bulunan yeni parkta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün büstü de yer alacak. Çayyolu Mahallesi 2432. Cadde ile 2673. Caddenin kesiştiği noktada inşa edilen parkta 2 tane bayrak direği de bulunacak.

Back To Top