skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Çansera Kırmızı-Beyaz Heyecan

Çankaya Belediyesi, Euro 2016’da milli heyecanı Başkentlilerle birlikte yaşamak için Çansera Kent Bahçesi’ne dev ekran kurdu. Onlarca Çankayalı kırmızı-beyaz renklerle milli maçı tek yürek izledi

Çankaya Belediyesi, Euro 2016’daki milli heyecanı Başkentlilerle birlikte yaşamak için Çansera Kent Bahçesi’ne dev ekran kurdu. Milli Takım’ımızın Hırvatistanla oynadığı D grubu ilk maçını onlarca Başkentli futbol sever, aileleriyle birlikte Çansera’nın çimlerinde izledi. Belediye, milli maçı izlemeye gelen Başkentlilere, Türkiye atkısı da hediye etti.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in de katıldığı etkinlikte, futbol severler Çansera’da stadyum atmosferini yaşarken, 7’den 77’ye tüm izleyiciler kent bahçesini kırmızı-beyaz sesleriyle doldurdu.

AÇIK HAVADA MAÇ KEYFİ SÜRECEK

Turnuva boyunca futbol heyecanını Çansera’da sürdüreceklerini söyleyen Başkan Taşdelen, “Millilerimizin 17 ve 21 Haziran’da oynayacağı grup maçlarını da kent bahçemizde hep beraber izleyeceğiz. Tüm Başkentlileri bu büyük şölene şimdiden davet ediyorum” diye konuştu.

Back To Top