skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü sporcuları ve Engelsiz Dershane öğrencileri ile aileleri Çankaya Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü’nün (Çankaya GESK) sporcuları ve Engelsiz Dersane öğrencileri ile aileleri Çankaya Belediyesi tarafından Vedat Dalokay’da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Çankaya Belediyesinin en değerli yapılarından biri olan Çankaya GESK’in tüm üyelerini katıldığı yemekte Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Kaya, “Dezavantajlı bireylerin neler yapabileceğinin en güzel örneklerinden biri de Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü’dür. Başarılarıyla gerek Türkiye’de gerek Avrupa’da adından söz ettiren kulübümüzün her zaman yanında olacağız” dedi. Çankaya Belediyesinin iftar programına katılan tüm davetlilere teşekkür eden Kaya, Çankaya’nın 5 ayrı noktasında bulunan iftar çadırlarından her gün 7 bin kişiye ulaşıldığı bilgisini aktardı.

Çankaya GESK Başkanı Yusuf Sayyıdan da Çankaya Belediyesine teşekkürlerini iletti. Programın sonunda Çankaya Belediyesi Engelsiz Dershane’nin gönüllü öğretmenlerine de teşekkür belgeleri takdim edildi.

Back To Top