skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çağdaş Sanatlar Merkezi (ÇSM) Çankaya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun binlerce kursiyerinin göz nuru eserine evsahipliği yapıyor.

ÇSM, Çankaya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun binlerce kursiyerinin göz nuru eserine evsahipliği yapıyor. 2017 kayıt döneminde yaklaşık 80 bin kursiyerin farklı mekanlarda, yüzlerce farklı alanda eğitim aldıklarından söz eden Çankaya Halk Eğitim Merkezi (ÇAHEM) Müdürü Namık Kemal Yıldız, dönem boyunca büyük çaba göstererek güzel işler çıkaran kursiyerlere, öğretmenlere ve örgün öğretimin devamlılığı konusunda destek sunan Çankaya Belediyesine teşekkür etti.

SAHNE MAKYAJI KURSİYERLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Yüzlerce kurs, binlerce kursiyerin çalışmaların yer aldığı sergide en fazla ilgiyi Sahne Makyajı eğitimi alan kursiyerlerin işleri gördü.

Sahne Makyajı Öğretmeni Özden Yücel’in verdiği eğitimlerle her biri usta makyöz olan kursiyerler kendi üzerlerinde gerçekleştirdikleri sahne makyajlarıyla tüm davetlilerin ilgi odağı oldular. Büyük prodüksiyonlarla gerçekleştirilen filmlerden çıkmış gibi görünen kursiyerler gördükleri ilgiden memnun, ziyaretçilerle makyaj teknikleri üzerine sohbetler ettiler.

Çankaya Belediyesi tarafından tahsis edilen binalarda, okullarda ve farklı mekanlarda açılan okuma yazmadan yabancı dil kurslarına, çini yapımından cam işçiliğine, pasta yapımından nakışa, resim heykelden cilt bakımı ve makyaj kursuna, sayısız kursta ortaya çıkan çalışmalardan oluşan Hayattan Damlalar Sergisi 21 Mayıs’a kadar ÇSM’nin tüm salonlarında izleyiciler ile buluşacak.

Back To Top