skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Rizeliler ve Ofluları makamında ayrı ayrı kabul ederek görüştü. Başkan Taşdelen’i makamında ziyaret eden heyetler hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Taşdelen son olarak Ankara Rizeliler Derneği ile Of ve Çevresi Kültür Sanat Dayanışma Derneği yetkilileriyle bir araya geldi.

Ankara Rizeliler Derneği Başkanı İdris Kansızoğlu ve beraberindeki heyet Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’e, çalışmalarından ötürü teşekkürlerini ileterek, Çankaya’nın değişimini yakından izlediklerini belirttiler.

Of ve Çevresi Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği Başkanı Fazlı Yüksel ve beraberindeki heyeti de kabul eden Taşdelen, Çankaya Belediyesinin sivil toplum kuruluşları ile her türlü işbirliğine hazır olduğunu dile getirdi. Taşdelen, “İnsan odaklı hizmet anlayışımızda sivil toplum kuruluşları bizim için önemli. Ortaklaşa yapacağımız çalışmaların halkımıza daha faydalı olacağı inancını taşıyorum” dedi.

Back To Top