skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 2015-2016 eğitim öğretim döneminin sonuna gelen öğrencilere hem karnelerini hem de karne hediyelerini verdi.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 2015-2016 eğitim öğretim döneminin sonuna gelen öğrencilere hem karnelerini verdi hem de Çankaya Belediyesi’nin öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla hazırladığı kitap serilerinin sonuncusu olan “Tükenmez Hayatlar” setini armağan etti.

“ÜNİVERSİTE MEZUNİYETLERİNİ DE GÖRÜN”

Özbirlik ve Mohaç İlkokulu sınıflarını tek tek ziyaret eden Başkan Taşdelen, öğrencileri başarıları nedeniyle tebrik etmesinin yanı sıra yaz tatilinde bol bol kitap okumalarını önerdi. Öğrenci velileriyle de sohbet eden Başkan Taşdelen, çocuklarının üniversite mezuniyetlerini de görmelerini diledi.

KİTAPLAR MUTLULUK KAYNAĞI OLDU

Karnelerinin yanı sıra altı farklı kitaptan oluşan “Tükenmez Hayatlar” serisini alan çocuklar, büyük bir mutluluk yaşadı. Çocuklar hemen Vincent Van Gogh, Leonardo da Vinci, William Shakespeare, Ludwig van Beethoven, Antoni Gaudi ve Albert Einstein gibi dünyaca ünlü bilim ve sanat insanlarının yaşam hikayelerinin anlatıldığı renkli kitapları incelemeye başladı.

Back To Top