skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimini makamında konuk etti.

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimi Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret etti. Oda Başkanı Ali Şahin ve beraberindeki Oda yöneticileriyle bir süre görüşen Taşdelen, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti.

Taşdelen’in, Çankaya’ya yaptığı hizmetlerden ve başarılı projeleri hayata geçirmesinden dolayı yeniden belediye başkan adayı olarak gösterilmesini memnuniyetle karşıladıklarını belirten Ali Şahin, “Yeni dönemde de mali müşavirler olarak katkı sunabileceğimiz bir durum olursa her zaman yanınızdayız” dedi.

Verilen destek için teşekkür eden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, belediye başkanlığında halkı kazanmanın önemine değindi. Taşdelen, “4 buçuk senede halka dokunan projelerle Çankayalıların gönlünü aldık. Yeni dönemde de hız kesmeden çalışmalarımıza devam etmekle birlikte, halkımıza hizmet edecek çok daha güzel projeleri hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Back To Top