skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Masal Ve Oyun Odası Yaygınlaşıyor

Çankaya Belediyesi’nin ev kadınlarına yönelik kısa süreliğine işlerini halletmeleri için hizmete başlattığı Masal ve Oyun Odası yaygınlaşıyor.

Çankaya Belediyesi’nin ev hanımı olan annelere de kısa süreli işlerini yapabilmeleri için Çankaya Evlerinde açtığı ve mini kreş hizmeti sunan Masal ve Oyun Odaları Ata ve Karapınar Çankaya Evi’nden sonra Cebeci Çankaya Evi’nde de açıldı.

Çeşitli nedenlerle kreşe gidemeyen çocuklara yönelik olarak hizmete sunulan ve kadınların günlük işlerini yapabilmelerine olanak sağlayan Masal ve Oyun Odalarına devam eden çocuklar, çocuk gelişimi ve eğitmenleri tarafından yaşıtlarıyla keyifli zaman geçirirken kadınlar da kendilerine bir nebze olsun vakit ayırabilmiş oluyorlar.

Kadınlara yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken Çankaya Belediyesi kadınların kendilerine vakit ayırabilmeleri ve çocukların yaşıtlarıyla birlikte zaman geçirebilmeleri için hizmete sunduğu Masal ve Oyun odalarının sayılarını gün geçtikçe artırıyor.

Son olarak Cebeci Çankaya Evi’nde 3-6 yaş arası çocukların yararlandığı Masal ve Oyun Odası’nda çocuklar, yaşıtlarıyla birlikte oyunlar oynayıp çeşitli aktivitelerle annelerini bekliyorlar.

Back To Top