skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Milli Eğitim Müdüründen Taşdelen’e Teşekkür

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, yeni atanan Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel’i makamında ağırladı.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, yeni atanan Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel’i makamında konuk etti. Çankaya Belediyesi’nce okullara yapılan desteği Keçiören Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalıştığı dönemde takip ettiğini belirten Özel, ataması Çankaya’ya yapıldıktan sonra da bunu yakından gördüğünü belirterek bu çalışmaların devamını diledi. Özel, Çankaya Belediyesi’nce eğitime yapılan desteklerden dolayı Başkan Taşdelen’e teşekkür etti.

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel’e yeni görevinde başarılar dileyen Alper Taşdelen, okullara yönelik çalışmaların 2016 yılında da devam edeceğini bildirdi. Önceki yıl 70 okulda geniş çaplı yenileme çalışması gerçekleştirdiklerini ifade eden Taşdelen, bu yıl da 80 okulda çalışma yürüterek Çankaya’daki eğitim yuvalarının tamamının fiziki koşullarını iyileştirme kararlılığında olduklarını söyledi. Kentin dört bir yanında okullardan parklara, yeni kitaplardan sağlık eğitimlerine çocuklar için çok sayıda hizmet ürettiklerini belirten Taşdelen, “Belediyecilik anlayışımız gereği gelecek nesillerin sağlıklı ortamlarda yetişmeleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Back To Top