skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi kreşlerinde eğitim gören çocuklar, 10 Kasım’ın ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıktı. Miniklerin Anıtkabir ziyaretlerinde mutlulukları ve heyecanları yüzlerine yansıdı.

Çankaya Belediyesi kreşlerinde eğitim gören çocuklar, Ata’nın huzuruna çıktı.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. ölüm yıldönümünde yüzbinlerce vatandaşın Anıtkabir’i ziyaret etmesinin ardından Çankaya’nın çocukları da Atalarını ziyaret etti. Öğretmenleriyle birlikte Anıtkabir’i ziyaret eden 467 minik Çankayalı, mutluluk ve heyecanı birlikte yaşadı. Ziyarette, Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Kaya da çocukları yalnız bırakmadı.

ATA’LARIYLA HATIRA FOTOĞRAFI 

12 kreşiyle her yıl 1500 çocuğa Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği ilkeler doğrultusunda çağdaş, kaliteli ve bilimsel eğitim veren Çankaya Belediyesi, çocukların değerlere sahip çıkmasına da özen gösteriyor. Çocukların Ata’yı ziyaretleri Anıtkabir’de duygusal anlara sahne oldu. Çankayalı minikler, ülkelerini düşmanlardan kurtaran ve cumhuriyeti ilan ederek kendilerine bağımsız bir vatan armağan eden Ata’larının ebedi istirahatgahına karanfil bıraktı.

Back To Top