skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Öğrencilerden Yağlıboya Tablo

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Kütükçü Alibey İlköğretim ve Ortaöğretim öğretmenleriyle öğrencilerini makamında konuk etti. Okullarına yapılan bakımın kendilerini çok mutlu ettiğini belirten öğrenciler, Başkan Taşdelen’e kendi yaptıkları yağlıboya tabloyu hediye etti.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Kütükçü Alibey İlköğretim ve Ortaöğretim eğitmenleriyle öğrencilerini makamında ağırladı. Okullarının çok güzel ve bakımlı bir hale geldiğini belirten öğrenciler, Başkan Taşdelen’e kendi yaptıkları Çanakkale Zaferi’ni konu eden yağlıboya tabloyu hediye etti.

“BAKIMSIZ OKUL KALMAYACAK”

Başkan Taşdelen de çocuklara hizmet etmekten çok mutlu olduklarını belirterek, öğrencilerin okula severek gelmelerinin ve güven içinde olmalarının çok önemli olduğunu vurguladı. Taşdelen, önümüzdeki aylarda yetmiş okula daha bakım ve onarım yapacaklarını ifade ederek, “Çankaya’da bakımsız okul kalmayacak. Fiziki desteklerin yanı sıra kitap dağıtımlarımız ve sosyal etkinliklerimiz de sürecek” dedi.

Başkan Taşdelen, teşekkür ziyaretinde bulunan öğretmenlere araştırmacı yazar Eriş Ülger’in arşivinden oluşan “Atatürk’ün Cumhuriyeti” kitabını; öğrencilere ise, yap boz ve Çankaya Belediyesi “Bilim Hikayeleri” ve “Tükenmez Kitaplar” serilerini hediye etti.

Back To Top