skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Öveçler’e Yaz Çocuk Atölyesi Müjdesi

Çankaya Belediyesi’nin yaz tatilindeki çocuklar için sekiz ayrı bölgede başlattığı Yaz Çocuk Atölyeleri’ne, Öveçler de eklendi.

Ailelerin ve çocukların isteği üzerine, 18 Temmuz’da başlayacak olan Öveçler Çankaya Evi Çocuk Atölyesi için kayıtlar devam ediyor.

Ücretsiz olan Yaz Çocuk Atölyelerinde Çankayalı minikler müzikten dramaya, edebiyattan dansa sevdikleri alanlarda yeni şeyler öğreniyorlar.

Çankayalı çocukların yaz tatilini ilgi alanlarına göre seçtikleri keyifli kurslarla geçirmesini hedefleyen Çankaya Belediyesi, yoğun ilgi gören Yaz Çocuk Atölyeleri kapsamında Öveçler Çankaya Evi’nde de atölye açma kararı aldı. 11 Temmuz – 12 Ağustos tarihleri arasında Ata, Cebeci, Dikmen, Maltepe, Mimar Sinan, Mürsel Uluç, Umut ve Yüzüncüyıl Çankaya Evleri’nde düzenlenecek olan Yaz Atölyesi’ne, velilerin ve çocukların yoğun ilgisi üzerine Öveçler de katıldı. Tamamen ücretsiz olan Yaz Çocuk Atölyesi için başvurular, 12 Temmuz tarihinden itibaren Öveçler Çankaya Evi’ne yapılabilir.

Çocuklar, “Öykü ve Şiir”, “Oyunlarla Bilim”, “Matematiksel Oyun”, “İngilizce”, “İşaret Dili”, “Gitar”, “Bağlama”, “Dans” ve “Drama” gibi birbirinden farklı atölyelerde, arkadaşlarıyla birlikte olmanın ve ilgi duydukları konuları öğrenmenin keyfine varacak.

Back To Top