skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi’nin, 7-14 yaş arası çocuklar için düzenlediği Yaz Spor Okulu kayıtları yoğun ilgiyle başladı.

28 Haziran’da başlayacak derslere kayıt olan çocuklar, diledikleri alanda spor yapacak olmaktan çok mutlu.

Çankaya Belediyesi’nin, özellikle yaz tatilini Ankara’da geçirecek çocukların sosyalleşmesi, fiziksel aktivitelerde bulunması ve kaliteli zaman geçirmesi amacıyla düzenlediği Yaz Spor Okulu kayıtları başladı.

Çankaya Belediyesi Hizmet Binası’nda alınan kayıtlara velileriyle birlikte gelen çocuklar, futbol, basketbol, voleybol, tenis, aikido, satranç ve yüzme branşlarından dilediklerine kayıt oldu. Seçtikleri branşlara göre, Çankaya Belediyesi’nin hediye ettiği spor malzemelerini de alan çocuklar, yaz tatillerinde spor yapacakları için çok mutlu.

“YÜZMEYİ GEÇEN SENE ÖĞRENDİM”

Kayıt olan öğrencilerden 10 yaşındaki Zehra Akkaya, yüzmeyi geçen sene katıldığı Yaz Spor Okulu’nda öğrendiğini belirterek, bu yıl tekrar gidebileceği için çok mutlu olduğunu belirtti.

Yine 10 yaşındaki Burçin Önal da bu yıl ilk kez katıldığı okulda basketbol oynamayı öğrenecek olmanın heyecanını yaşıyor.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Branşlarında uzman antrenörler tarafından ücretsiz olarak verilecek dersler için kayıtlar 22 Haziran’a kadar sürecek. Sağlık raporu, nüfus cüzdanı ve bir adet fotoğrafın yeterli olduğu kayıtlar, Çankaya Belediyesi Ziya Gökalp Caddesi No: 11 Kızılay adresinde yapılıyor.

Öğrencilerin, Çankaya Belediyesi araçlarıyla ücretsiz olarak taşınacağı dersler, 28 Haziran- 11 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.

Back To Top