skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Taşdelen Asfalt Çalışmalarını Denetledi

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, bölgelerde yaptığı denetleme çalışmalarında asfalt işçileriyle bir araya geldi.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya genelinde süren asfalt çalışmalarını, denetledi. Kış yaklaşırken bölgelerde aralıksız devam eden tam kaplama ve renkli desenli kaldırım çalışmalarını bir arada yürüttüklerini belirten Taşdelen, asfaltta yıl sonu hedefi olan 200 bin ton rakamına hemen hemen ulaştıklarını ve Çankaya’nın her bölgesini asfalt ve kaldırım sorunu yaşanmayan bir hale getireceklerini söyledi.

Mustafa Kemal ve Çayyolu mahallelerinde yol ve kaldırım yapım ekiplerini yerinde denetleyen Taşdelen, çalışanlara teşekkür ederek kolaylıklar diledi.

ÇANKAYA’DA YOL VE KALDIRIM SORUNU BİTMEK ÜZERE

İşbaşı yaptıkları günden itibaren ilçede yol ve kaldırım sorununa kesin çözüm için kolları sıvadıklarını ifade eden Başkan Taşdelen, 3 yıllık dönemde yaklaşık 500 bin ton asfalt kullanarak önemli bir rekora imza attıklarını belirtti.

Bugüne dek, 124 mahallesi bulunan Çankaya’da 110 mahallede tam kaplama ve onarım yoluyla çözüm ürettiklerini dile getiren Taşdelen, ekiplerin Kasım ayı sonuna kadar çalışmalarına devam edeceklerini aktardı.

Back To Top