skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Taşdelen Denetimlere Hız Verdi

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, sokaklarda çalışmalarını sürdüren ekipleri denetleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, sokaklarda çalışmalarını sürdüren ekipleri denetleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Mustafa Kemal Mahallesi’nden Oran Mahallesi’ne dek tüm bölgelerdeki çalışmaları denetleyen Taşdelen, kış yaklaşırken olumsuz hava koşullarından etkilenmeden programa alınmış işlerin bitirilmesi için yoğun mesaide çalıştıklarını söyledi.

Başkan Taşdelen, asfalt, kaldırım, yaya bölgeleri ve merdivenli yol yapımı konusunda önceki yıllara oranla verimli bir çalışma sezonu geçirdiklerini belirterek çalışanlara teşekkür etti. Mustafa Kemal Mahallesi’nde vatandaşlarla da sohbet eden Taşdelen, Oran, Birlik ve Kırkkonaklar mahallelerini de ziyaret ederek muhtarlarla görüştü.

HAMDULLAH SUPHİ YAYA YOLUNDA KONTROL

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Oran Mahallesi’nde bulunan Hamdullah Suphi Tanrıöver Sokağı’nın yayalaştırma çalışmaları sonucu geldiği noktayı yerinde inceledi.

Çarşı, muhtarlık ve okul yolunu mahallenin iki aksına bağlayan Hamdullah Suphi Tanrıöver Sokak’ın yayalaştırılmasının semt sakinlerini mutlu ettiğini belirten Oran Mahallesi Muhtarı Atilla Banyocu, önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak Bülent Ecevit ve Barış parklarının da semtin çehresini oldukça değiştireceğini söyledi.

Back To Top