skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Emek Çankaya Evi inşaatını inceledi, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çalışmaları yerinde görmek için Emek Mahallesi’ne gelen Başkan Taşdelen, Muhtar Kamer Gözaçık ile Çankaya Evi inşaatını gezdi. Yenilenen Çankaya Evi’nin semt sakinlerini heyecanlandırdığını belirten Muhtar Gözaçık, eski binada düzenlenen kursların yoğun ilgi gördüğünü, yeni bina ile mekan yetersizliğinin aşılmasından dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. Kurs taleplerinin şimdiden gelmeye başladığını dile getiren Muhtar Gözaçık, Emek Çankaya Evi’nin büyük ilgi odağı olacağını söyleyerek Başkan’a teşekkür etti.

ÇANKAYA YENİLENİYOR

Bu sezonda çok sayıda Çankaya Evi’nde yenileme yapıldığını hatırlatan Başkan Taşdelen, ayrıca 6 yeni Çankaya Evi’nin inşaatını da tamamlayıp Çankayalılara eğitim amaçlı yeni merkezler kazandıracaklarını söyledi.

Emek Mahallesi Muhtarı ile mülkiyeti Çankaya Belediyesi’ne ait olan Emek Aile Sağlığı Merkezi’ni de ziyaret eden Başkan Taşdelen, hastalara acil şifalar diledi. Eskiyen Emek Aile Sağlığı Merkezi binası içinde bir proje hazırladıklarını belirten Taşdelen, doktorlarla bir süre sohbet etti.

Back To Top