skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Taşdelen Esnafın Yanında

ESNAF TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Ankara Kahveciler Odası üyeleri ile bir araya geldi.

Başkentte art arda meydana gelen bombalı saldırılar sonrası kazançları düşen esnafa sahip çıkan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen bu kez de Ankara Kahveciler Odası üyeleri ile bir araya geldi. Taşdelen, “Kent ekonomisinin zayıfladığı her noktada üzerimize ne düşerse yanınızdayız” dedi.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Ankara Kahveciler Odası Başkanı İsa Güven ve oda üyeleriyle bir araya geldi. Ankara’da yaşanan bombalı saldırıların ardından boşalan Başkent sokaklarını yeniden hareketlendirmek, esnafa destek olmak, sorunlarını gidermek için toplantılar düzenleyen Çankaya Belediyesi, bu kez kahvecilerle buluştu.

Alba Hotel’de gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda yaklaşık 40 kişilik esnaf grubuyla bir araya gelen Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, “Kent ekonomisinin zayıfladığı her noktada, üzerimize ne düşerse yanınızdayız” dedi. Yaşanılan acıların her kesimde farklı yaralar açtığına dikkat çeken Taşdelen, belediyenin esnafın bu zor günlerinde sorunlarını giderebilmek için bir komisyon oluşturacaklarını belirtti. Daha önce buluştuğu Konur, Karanfil, Yüksel esnafına da aynı öneride bulunduğunu belirten Taşdelen, “Oluşturacağınız 5 kişilik komisyon ile sıkıntılarınızı sorunlarınızı hiç vakit kaybetmeden, direk olarak ilgili başkan yardımcımıza aktarabileceksiniz. Sizlerin de içinde olacağı, katılımcılık anlayışıyla yol alacağımız bu çalışma şeklinde her türlü önerinize açık olduğumuzu bilin” dedi. Çankaya Belediyesi’nin hizmetler konusunda birçok ilke imza attığını belirten Taşdelen, Çankaya’da bulunan kahvehanelerde ne tür farklılıklar yapılabilir bunların üzerinde çalışılması gerektiğini söyledi.

Toplantıda söz alan Ankara Kahveciler Odası Başkanı İsa Güven de, Taşdelen’e teşekkür ederek, “Sizlerin yanımızda olduğunu görmek, bilmek bizlere umut veriyor. Birlikte güzel işler yapacağımızı düşünüyorum” dedi. Toplantının ardından Taşdelen konuklarına çerçeveli Atatürk resmi ve Nutuk hediye etti.

Back To Top