skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü Sesi Görenler B1 Hiç Görmeyenler Deplasmanlı Süper 1. Lig sezon tanıtım yemeği etkinliğine katıldı.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Görme Engelliler Spor Kulübü Sesi Görenler B1 Hiç Görmeyenler Deplasmanlı Süper 1. Lig 2017 sezonu tanıtım yemeğine katıldı, sporculara başarılar diledi.

Sesi Görenler B1 Hiç Görmeyenler Deplasmanlı Süper 1. Ligin kurulduğu günden bu yana şampiyonluğu kimseye kaptırmayan Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü futbolcularının yanı sıra diğer branşlarda başarılı olmuş Çankayalı görme engelli sporcular da yemeğe katıldı.

Bünyesinde bulunan 100 sporcusunun 43’ünün Milli Takımlar düzeyinde ülkemizi temsil ettiği Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü’nün başarılarının devam edeceği sözünü veren Başkan Yusuf Sayyıdan, kendilerini her kulvarda yalnız bırakmayan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’e teşekkür ederek desteklerinden dolayı plaket sundu.

Çankaya Belediyesinin gururu olan sporcularla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, ‘Biliyorsunuz bizim bu dönem güzel bir sloganımız var, ‘Kalp kırmadık rekor kırdık’ diyoruz. Bu slogan bizim belediyemizin olduğu kadar sizin için de geçerli çünkü siz de kalp kırmıyorsunuz ama rekor kırmaya devam ediyorsunuz. Sizinle ne kadar gurur duysak azdır çünkü spor kulübümüz her branşta rekorlar kırıyor, olimpiyatlarda ülkemizi temsil ediyor. Siz rekor kırmaya devam edin, biz de sizlere desteğe devam edeceğiz. Ve hep birlikte kalp kırmadan rekorlar kırmaya devam edeceğiz. Ben inanıyorum ki, hem Mustafa Kemal Atatürk’ün ilçesi Çankaya’yı hem de Türkiyemizi en güzel şekilde temsil etmeye devam edeceksiniz’ diye konuştu.

Back To Top