skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Oran Mahallesi’nde bulunan taksi ve dolmuş duraklarında çalışan şoför esnafını ziyaret ederek sorunları dinledi.

Sık sık ilçe esnafını ziyaret eden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, son olarak taksi ve dolmuş şoförleriyle bir araya geldi.

Oran Mahallesi’nde “Bülent Ecevit” ve “Oran Barış” parklarının açılışını yapan Taşdelen, daha sonra bölgede bulunan Oran Taksi Durağı’nı ardından da dolmuş durağını ziyaret etti. Ziyarete, Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli de eşlik etti.

Alper Taşdelen’in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten şoförler, Belediye Başkanı’na çay ikram ederek bir süre sohbet etme imkanı buldular. Duraklarının ihtiyaçlarını dile getiren şoför esnafı, mahallelerine yapılan yeni parkların bölgeye yeni bir soluk kazandıracağını belirterek Taşdelen’e teşekkür ettiler.

İlçedeki taksi duraklarının yenilendiğini belirten Başkan Alper Taşdelen, “Çankaya’da esnaflarımıza büyük bir değer veriyor, onların sıkıntılarını gidermek için çalışıyoruz. Sık sık gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde bize iletilen eksiklikleri de en kısa sürede gideriyoruz” ifadelerinde bulundu.

Back To Top