skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Taşdelen Yeni Eğitim Öğretim Yılı İçin Başarı Diledi

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 2016-2017 eğitim öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve velilere başarılı olmasını dileyerek, Atatürk’ün yolunda ve bilimin ışığında nesiller yetiştirmenin, Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatacağını söyledi.

Alper Taşdelen’in yeni eğitim-öğretim yılına ilişkin mesajı şöyle:

“Yeni eğitim ve öğretim döneminde bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize başarılar diliyorum.

Atatürk’ün yolunda, bilimin ışığında yeni nesiller yetiştirmek hepimizin ortak sorumluluğu ve tarihimize karşı olan görevimizdir…

Çankaya Belediyesi olarak çocuklarımıza bilim ve edebiyat kitapları serisi hazırladık. 300 bini aşkın kitap ve kırtasiye seti dağıttık. Geçen yıl 70 okulumuzu yenilemiştik. Bu yıl 88 okulumuzu yeniledik. Çocuklarımızın en iyi ortamda yetişmeleri için olağanüstü bir çaba sergiliyoruz. Biliyoruz ki en iyi yatırım insana yapılan yatırımdır. Bu bilinç ve kararlılıkla çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşaması bilimle, felsefeyle, edebiyat ve sanatla yetiştireceğimiz kuşaklara bağlıdır. Çocuklarımızın dünyadaki bilimsel gelişmelere katkı sunması, yeni keşifler yapması yine onları nasıl yetiştireceğimize bağlıdır. Bu çerçevede Atatürk’ün gösterdiği yolda ve onun rehberliğinde yürümeye, üretmeye ve çocuklarımız için daha fazla imkan yaratmaya kararlıyız.

Sonsuz başarı dileklerimle, bütün öğrencilerimizin gözlerinden öpüyorum”

Back To Top