skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Taşdelen Yukarı Bahçelievler’de

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Yukarı Bahçelievler Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye’den talepleri doğrultusunda çalışmaların hızla gerçekleştirildiğini ifade eden Muhtar Süleyman Kalyoncuoğlu, Taşdelen’e vatandaşların teşekkürlerini iletti.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Yukarı Bahçelievler Mahallesi’nde yapılan renkli desenli kaldırım ve asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Bir süredir bölgede yoğun bir çalışma yürüten ve çalışmalarına halen devam eden Belediye ekiplerini mesai saatinde ziyaret eden Taşdelen, mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklığına rağmen 180 derece asfalt sıcağında çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

YUKARIBAHÇELİEVLER’DEN TAM NOT

Yukarı Bahçelievler Mahallesi’nde Muhtar Süleyman Kalyoncuoğlu ile buluşan Başkan Taşdelen, tamamlanmış asfalt ve renkli desenli kaldırım yapılan sokakları gezdi. Asfalt ve kaldırımı tamamlandıktan sonra yol çizgileri de yapılan sokakların vatandaşlar tarafından çok beğenildiğini dile getiren Muhtar Kalyoncuoğlu, “Başkanım hizmetlerinizle gönlümüzü fethettiniz, Allah da sizin gönlünüze göre versin” dedi.

SEZON SONUNA KADAR MAHALLE YENİLENECEK

İnceleme gezisi sırasında semt sakinleriyle de görüşen Başkan Taşdelen, renkli desenli kaldırım ve asfalt çalışmasının bir seferberliğe dönüştüğü Yukarı Bahçelievler Mahallesi’nde sezon sonuna kadar tüm sokakların yenileneceğini söyledi.

İnceleme gezisi sırasında gördüğü olumsuzlukları not ederek çalışma arkadaşlarına talimat veren Taşdelen, Yukarı Bahçelievler’de yapılan çalışmalardan dolayı emeği geçen herkese teşekkür etti.

Back To Top