skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Taşdelen’den 1000 Çocuk Korosu Emekçilerine Teşekkür

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sergiledikleri muhteşem performansla göz dolduran 1000 Çocuk Korosu’nun öğretmenleri ve şef Musa Göçmen ile bir araya geldi.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında sergiledikleri muhteşem performansla göz dolduran 1000 Çocuk Korosu’nun öğretmenleriyle bir araya geldi. Taşdelen, “Ulusal bayramlarımızı kutlamaya, çocuklarımıza özgürce şarkılar söyleme imkanı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Ahlatlıbel Tesislerinde kahvaltılı toplantıda yaklaşık 40 eğitimci ve 1000 Çocuk Korosu’nun bu yılki orkestra ve koro şefi Musa Göçmen ile bir araya gelen Taşdelen, bu yıl kutlanan 23 Nisan’ın çok daha anlamlı olduğu vurgusunu yaparak, “Yapılan her iş çok değerlidir. Ancak bu yıl ortaya konan çaba ve emekler çok daha anlamlı oldu. Çankaya’da inadına Cumhuriyeti, inadına bayramlarımızı yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Şef Musa Göçmen: “Bu emeğin sahibi öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve Çankaya Belediyesi”

Çankaya Belediyesi’nin 1000 Çocuk Korosu organizasyonunda yer almaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Musa Göçmen de, “Ben işin çok az bir bölümünde bulunduğumu düşünüyorum. Asıl bu emeğin sahibi öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tabi ki onları bir araya getiren Çankaya Belediyesi’dir. Bu güzel ortamda bulunmama katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantı 1000 Çocuk Korosunun gelecek yıl çok daha etkin bir şekilde konser düzenlemesi adına paylaşılan önerilerin ardından son buldu.

Back To Top