skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Taşdelen’den Bayram Mesajı

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Ramazan Bayramı mesajı yayımladı.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, terör olayları sonucu yaşanan büyük üzüntüyü ve acıyı hafifletmek için daha fazla dayanışma göstermek, birlik ve beraberlik duygusuyla kucaklaşmak gerektiğini belirttiği mesajında şunları kaydetti:

“Büyük acılar çekiyoruz. Niçin ve neden bu kadar büyük acılar yaşadığımızı sorguladığımız bir dönemde kutsal Ramazan ayını geride bırakarak Bayram’a giriyoruz. Bu bayram üzüntü ve acıyı hafifletmek, yaşama daha sıkı sarılmak ve geleceğe hep birlikte umut içinde bakmak için daha fazla dayanışmaya, kucaklaşmaya, birliğe ve beraberliğe ihtiyacımız var.

Mustafa Kemal’in Çankaya’sında her akşam 4 binin üzerinde insanımızı iftar sofralarımızda ağırladık. Gazilerimizi, şehit yakınlarını, esnafımızı, hemşehri derneklerini, sivil toplum örgütlerini Ramazan bereketiyle konuk ettik.

Hiçbir ayrım yapmadan, hiç kimseyi ötekileştirmeden Kutsal Ramazan aynının ruhuna uygun bir ayı geride bıraktık.

Aynı inanç ve kararlılıkla, teröre inat birlik ve beraberlik içinde Bayramımızı kutlayacağız.

Bu ülkeyi kuran büyük Atatürk’e, onun aydınlık yolunda bu ülke için toprağa düşenlere rahmet diliyor, şükranlarımı ve minnetlerimi sunuyorum.

Halkımızın Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyor, şehitlerimize, terör saldırılarında kaybettiğimiz masum insanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

İnanıyorum ki ‘Güzel günler göreceğiz’ aydınlık güzel günler…”

Back To Top