skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
Taşdelen’den Birlik Mahallesi’ne Ziyaret

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, ziyaret ettiği Birlik Mahallesi Muhtarı ve Oyak Birlik Taksi Durağı sakinlerine semtte yakında başlayacak projeleri anlattı.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Birlik Mahallesi Muhtarı Kadriye Aras Keleş ve Oyak Birlik Taksi Durağı esnafını ziyaret ederek, esnafın sorunlarını ve mahallelinin taleplerini dinledi.

Başkan Taşdelen’e mahallede yapılan asfalt ve kaldırım çalışmalarından duydukları memnuniyeti ifade eden Muhtar Kadriye Aras Keleş, semt sakinlerinin çevredeki boş arsaların imar durumlarının incelenerek bir an önce düzenlenmesini istediklerini de aktardı.

Birlik Mahallesinde bugüne dek yapılan okul, yol, kaldırım ve park yenilemelerinden söz eden Başkan Taşdelen, Lozanpark içerisinde önümüzdeki günlerde temeli atılacak spor tesisleri, Çankaya Evi ve yüzme havuzunun müjdesini verdi. Belediyeye ait boş arsaların proje değerlendirmelerinin yapıldığını söyleyen Taşdelen, semtteki boş arazilerin de kirletildikçe düzenlenerek görsel kirliliğin önüne geçildiğini ifade etti.

Back To Top