skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesi düzenli olarak yaptığı temizlik çalışmalarını aralıksız olarak Kurban Bayramı’nda da sürdürüyor.

Bayramın ilk günlerinde Mühye Köyü kurban satış ve kesim alanında gerekli hijyeni sağlamak üzere çalışan ekipler, bayram tatili boyunca da pazar yerlerini, sokakları ve ibadethaneleri temizlemeye devam ediyor.

Çankaya Belediyesi düzenli olarak yaptığı temizlik çalışmalarını aralıksız olarak Kurban Bayramı’nda da sürdürüyor. Bayramın ilk günlerinde Mühye Köyü kurban satış ve kesim alanında gerekli hijyeni sağlamak üzere çalışan ekipler, bayram tatili boyunca da temizlik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Vatandaşların ibadetlerini sağlıklı bir ortamda yapabilmesi için günün erken saatlerinde çalışmaya başlayan ekipler, cami ve mescitleri baştan aşağıya süpürüp silerek, kullanıma hazır hale getiriyor.

Çöplerin toplanması, sokakların süpürülmesi gibi rutin işlere devam eden ekipler, pazaryerlerinin temizliğini de aksatmıyor.

“TEMİZLİK SAĞLIKTIR”

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, temizliğin sağlıkla doğrudan ilişkili olduğuna dikkati çekerek, “Kurban kesim alanının hijyenini sağladığımız gibi, sokakların, camilerin, pazar yerlerinin kısacası vatandaşın kullanım alanı olan her yerin temiz olmasını ara vermeden sağlamak bizim birincil görevimizdir” dedi.

Back To Top