skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara
TEOG Birincilerinden Başkan Taşdelen’e Ziyaret

TEOG Sınavı’nda birincilik elde eden Tuncelili öğrenciler, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i ziyaret ederek, il ve ilçelerine gönderilen kitap ve kırtasiye malzemeleri için teşekkür etti.

Başkan Taşdelen, “İnsan okumak istedikten sonra önünde hiçbir engelin duramayacağının en iyi örnekleri oldunuz. Bizlere düşen sizlere destek olmaktır” dedi.

Tüm imkansızlıklara karşın Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında büyük başarılar elde eden Tuncelili öğrenciler, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, TEOG (1) birincisi Çağla Avin, TEOG (2) birincisi Mahir Gündoğdu, doğum sonrası beyninde oluşan hasar nedeniyle hareket ve konuşma güçlüğü yaşayan TEOG (2) Tunceli 33’üncüsü Adilcan Kural ve kas hastalığını tedavi amacıyla Ankara’ya getirilen Yunus Öğmen’in yanı sıra öğrencilerin aileleri de yer aldı.

CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol’un düzenlediği organizasyonla İzmir gezilerinin ardından Ankara’ya gelen öğrenciler, Başkan Taşdelen’e il ve ilçelerine gelen kitap ve kırtasiye malzemeleri için de teşekkür etti.

Başkan Taşdelen de “İnsan okumak istedikten sonra önünde hiçbir engelin duramayacağının en iyi örnekleri oldunuz. Bizlere düşen sizlere destek olmaktır” diyerek, başarılarından büyük bir mutluluk duyduğunu belirttiği öğrencilere, Çankaya Belediyesi’nin yayınladığı “Tükenmez Hayatlar” kitap serisini ve saat, ailelere ise gümüş fotoğraf çerçevesi hediye etti.

CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol da öğrencilerle gurur duyduğunu belirterek, başarılarının devamlı olmasını diledi.

Back To Top