skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 13 Mart akşamı Ankara Kızılay’da yaşanan terör saldırısı sonrasında CHP Heyeti ile birlikte patlamanın yaşandığı bölgeye karanfil bıraktı. Taşdelen daha sonra CHP Heyeti ile birlikte bölge esnafına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

CHP Grup Başkan Vekili Levent Gök’ün yanı sıra Ankara Milletvekilleri Murat Emir, Ali Haydar Hakverdi, Şenal Sarıhan ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli’nin de hazır bulunduğu, CHP Ankara İl Başkanlığı’nın terörü kınayan basın açıklamasına katılan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, bölge esnafını da ziyaret etti. CHP Ankara İl Başkanlığı önünde İl Başkanı Adnan Keskin tarafından yapılan teröre lanetleyen basın açıklamasından sonra CHP Milletvekilleri, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya Belediyesi Meclis Üyeleri, partililer ve vatandaşlar patlama noktasına karanfiller bıraktı.

Patlamada zarar gören esnafın yaralarını sarmak ve geçmiş olsun dileklerini iletmek için CHP Heyeti ile birlikte esnafı ziyaret eden Taşdelen, terörün son bulmasını dileyerek, zor günleri dayanışmayla atlatacaklarını söyledi.

Back To Top