skip to Main Content
(312) 458 89 00 alpertasdelen@cankaya.bel.tr Ziya Gökalp Cad. No: 11 Kızılay/Ankara

Çankaya Belediyesinin 12 kreşinden birisi olan Togan Özliyen Kreşinde minikler, 10 yılı geride bırakan kreşleri için düzenlenen partide bir araya gelip keyifli anlar yaşadı.

Çankaya Belediyesinin en eski kreşlerinden olan Togan Özliyen Kreşinde eğitim gören ve önceki yıllarda yolu Togan Özliyen Kreşinden geçmiş çocuklar, kreşin 10’uncu yılını ailelerinin ve kreş çalışanlarının katıldığı bir partiyle kutladılar.

Ayten-İsmail Özliyen çiftinin, 2003 yılında bir trafik kazasında kaybettiği tek çocukları Togan Özliyen’in ismini yaşatmak ve nice Togan Özliyenler yetişmesi için 2008’de Çankaya Belediyesine bağışladığı kreşin, 10. Yılı çocukların neşeli kahkahaları renkli bir şekilde kutlandı. Güzel havayı da fırsat bilerek kreşin bahçesinde gönüllerince oynayan çocuklara, pamuk şekeri ve limonata ikram edildi. Aileleri ile partiye katılmanın mutluluğunu yaşayan çocuklar, kreş çalışanlarıyla birlikte 10. Yıl pastası kestiler.

Togan Özliyen kreşinde 10 yıl gibi uzun bir süreyi geride bırakmanın gurur ve mutluluğunu yaşayan Çankaya Belediyesi bünyesinde bulundurduğu 12 kreş ile yerel yönetimler düzeyinde Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli kreş hizmetini veriyor.

Çocukların geleceğin teminatı olduğunu her fırsatta dile getiren Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Çocuklarımızı mutlu yarınlara hazırlamak için onlara en iyi eğitimi vermeye çalışıyoruz. Yeni açtığımız kreşlerin yanı sıra 10 yılı geride bırakan kreşlerimizle çocuklarımızın en iyi eğitimi alacaklarının sözünü veriyorum” diye konuştu.

Back To Top